Які види друку існують.

1-28-2018

Які види друку існують.
Найбільш оперативний метод друку, і недорогий при малотиражном замовленні. Цей метод дозволяє виводити інформацію з комп’ютера безпосередньо на друкований матеріал. Ми пропонуємо цифровий друк на цифрових машинах Xerox DC 250 на широкому асортименті папери: від крейдованому до дизайнерських сортів. Якість цифрового друку відповідає найвищим вимогам. Ми приділяємо особливу увагу стабільності кольору. Однакові налаштування друкарських машин, регулярні калібрування через однакові обсяги друку, проміжки часу, а також після заміни фарби і запасних частин дозволяють отримати стабільну якість друку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі полиграфия широкоформатная печать.
Прив’язка до стандартів офсетного друку, колірним систем Pantone, сам принцип автоматизації всього процесу дозволяють цифрі бути максимально наближеної до стандартів офсету, а поліпшена передача кольору і барвиста система і система реєстрації на аркуші дозволяє створювати новий, перевершує офсетний стандарт друку. Словосполучення «оперативна поліграфія» і «цифровий друк» вже стали синонімами. Середній за обсягом поліграфічний замовлення можливо виконати як правило за кілька годин, а виготовлення комплекту візиток займе не більше 15 хвилин при готовому для друку макеті.
Шовкографія це спосіб друку, що дозволяє наносити зображення практично на будь-яку поверхню: на різні види тканини, папір, скло, пластик, метал, дерево, поліетилен і багато інші матеріали різного хімічного складу. Метод і технологія шовкотрафаретного друку ідеально підходять для нанесення зображень на папки, пакети, наклейки, деколі, етикетки, P. O. S.