Які послуги пропонує юрист.


Які послуги предосталвляет юрист.

Це може бути, наприклад, зміна цільового призначення приміщення — переведення з житлового фонду в нежитловий або навпаки, укладення договору про наміри або договору завдатку, узаконення перепланувань або самобуду, підготовка документів та отримання дозволу на будівництво. Кваліфікований юрист, який спеціалізується на нерухомості, швидше побачить приховані ризики кредитного договору. Ще один випадок, коли необхідна оцінка ризиків, — купівля квартири на первинному ринку на етапі будівництва. Приватне БТІ. Технічна інвентаризація і паспортизація нерухомості,оцінка нерухомості та земельних ділянок,проектування будівництва та реконструкції нерухомого майна,землевпорядні роботи,юридичні послуги. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі юристы христиани.
Досвід роботи в сфері нерухомості з 2010 року. Не тільки житлову нерухомість а й інвестиційні проекти України з 2005 року. Спеціалізація — оренда/продаж заміської нерухомості. Допомога в оформленні договорів, попередніх договорів, юридичний супровід операцій з нерухомістю. Всі операції з нерухомістю: квартири, будинки, земельні ділянки, промислова нерухомість; допомога в кредитуванні.
Консультації: цивільне, житлове, земельне, сімейне, спадкове право, нотаріат. Агенство нерухомості «Моє місто».Консультативний центр оцінки і права.Агенство і директор на ринку нерухомості більше 20 років.Гарантую у роботі порядність,стриманість. Ми з Вами обговоримо і подивимося всі варіанти! Пораджу нерухомість, купивши яку, можна буде спати спокійно. Юридична практика з 2011 року. Здобуваю ступінь кандидата юридичних наук. Креативний підхід.