Які матеріали використовують в стоматології.

Які матеріали використовують в стоматології.

Технологія CAD/ CAM в стоматології все більше стає доступна. І якщо всього 5 років тому фрезерними верстатами могли похвалитися одиниці, то зараз багато професіоналів і не можуть представити свою повсякденну роботу без цифрових технологій. Завдяки розвитку цифрових технологій на стоматологічному ринку з’являється великий асортимент матеріалів, які можна обробляти на CAD/ CAM — системи. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Дентал сервис Киев.
Також вибір самої системи стає складніше, так як компаній, що пропонують своє обладнання, стало в кілька разів більше. В даний час титан зайняв своє гідне місце в ряду сучасних матеріалів. Висока біосумісність обумовлена здатністю титану в частки секунди утворювати на своїй поверхні захисний оксидний шар, завдяки якому він не кородує і не віддає вільні іони металу, здатні викликати патологічні процеси навколо імплантату або протеза.
Титан поставляється у формі дисків і у формі спеціальних заготовок під різні системи імплантатів, які використовуються для виготовлення індивідуальних абатментів. Титан можна анодировать в потрібний колір, щоб запобігти просвічування металу, навіть під м’якими тканинами і циркониевыми реставраціями. Застосування: вкладки, накладки, суцільнолиті і облицьовані коронки і мости, бюгельні протези і суцільнолиті базиси повних знімних протезів, комбіновані протези та протезування на імплантатах та імплантати.