Яка процедура розлучення.

Яка процедура розлучення.
Для початку шлюборозлучного процесу парі доведеться в першу чергу подати позовну заяву, а також сплатити судовий збір. Після цього знадобиться зібрати наступні документи: копії паспорта, свідоцтва про шлюб, про народження подружжя, а також якщо є – дітей. У суді також можуть бути заслухані показання свідків і фахівців, наприклад, сімейних психологів. Для того, щоб вирішити питання про опіку над дітьми, доведеться надати фотографії житла, а також дитячих речей, включаючи навіть дитячі іграшки. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі источник.
Ці матеріали в суді будуть вважатися доказами про належному проживання дитини. З 2019 року всі перераховані вище документи можна буде подати у відповідні органи в режимі онлайн. Всі учасники процесу будуть мати можливість через електронний кабінет отримати всю інформацію щодо своєї справи. Якщо ж один з подружжя буде виступати проти розлучення, то потрібно бути готовим до того, що судовий процес може затягнутися до шести місяців.
Хоча експерти зазначають, що все буде залежати від причин, за яким пара вирішила розлучитися. За словами експертів, до того, як починати тяжби за розділ майна потрібно спочатку оформити розірвання шлюбу. Після цього, потрібно буде просто відкрити нове виробництво. Потрібно, щоб владики не зневажали малих, які під ними: адже малі вже не малі, коли корисні великим.