Як влаштувати свято.

Як влаштувати свято.

Головна помилка, яку може зробити власник «магазину біля дому» — змагатися з супермаркетом в асортименті. Покупці приходять не за цим. Їм приємно побачити знайоме обличчя продавця (який, можливо, навіть пам’ятає, якою саме ви купуєте хліб). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі заказать торт.
Ходять туди нечасто і, скоріше, за необхідності, ніж заради задоволення. Продажу там знеособлені: поклав у візок все, що необхідно, розрахувався на касі, вислухав чергове , повісили постер наступного змісту. Продовжуючи тему магазину як місця спілкування покупців, можна оголосити конкурс на кращий рецепт. Покупці можуть залишати рецепти своїх фірмових страв разом з фотографіями на дошці оголошень.
А в кінці конкурсу ви можете розмістити там фото переможців. Ви також можете залучити покупців до участі в оформленні вітрин. Наприклад, попросіть принести кухонне начиння і використовуйте її в інтер’єрі. Напевно у когось є розписні дерев’яні ложки або старий самовар. Так ваш магазин може перетворитися у музей, куди покупці будуть приводити знайомих, щоб ті подивилися, як вдало їх самовар вписався в інтер’єр.