Як влаштувати святковий банкет.

Як влаштувати святковий банкет.

Провести святкову вечерю вузьким родинним колом, влаштувати ділову зустріч, відсвяткувати ювілей, весілля або будь-яке інше торжество в ексклюзивному форматі запрошують нові банкетні зали нашого готелю  і самого високого ресторану в місті. Готельний комплекс готовий запропонувати челябінцям банкетний сервіс класу VIP. Вишукані інтер’єри, незмінно високий рівень обслуговування гостей та індивідуальне меню подарують незабутні миті навіть найвимогливішим гостям. Гранд готель «ВИДГОФ» має банкетними залами місткістю від 10 до 100 осіб. Інтер’єр кожного оформлений у своїй неповторною стилістикою. При бажанні зали можуть бути додатково прикрашені флористами і декораторами живими квітами, повітряними кульками та іншими аксесуарами в залежності від тематики вечора. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі фуршет cпб.
Спеціальна пропозиція від Гранд готелю  – проведення банкету в ресторані . Ефектний вигляд на місто, що відкривається з панорамних вікон з висоти 100 метрів, справить належне враження на гостей. Популярністю у городян користується ще один заклад комплексу – банкетний ресторан . Класичний стиль закладу вигідно підкреслять вітражами, кришталевими люстрами, позолоченим декором і прекрасною барною стійкою з натурального дерева. Родзинка ресторану – скляний повітряний купол, наче ширяє над танцполом.
Для іменинників та молодят передбачені особливі умови та знижки. Подробиці за йог або на сайті готелю. Всі зали для проведення банкетів обладнані сучасним проекційним та звуковим обладнанням. Винуватців торжества тут готові звільнити від основної частини передсвяткових клопотів. Персональний менеджер забезпечить індивідуальний підхід і увага до всіх деталей, що дозволить створити ексклюзивне подія. Успіх заходу, як відомо, багато в чому залежить від зручності гостей. Наприклад, від наявності вільної паркування. На території комплексу маэ бути передбачено відкритий паркінг.