Як вибрати жд квитки

Как выбрать жд билеты
Як щодо отримати трохи грошей на подорож. Не дай крутим фото прірву в телефоні дарма: розкажи про свої мандрівки світом. Ми робимо добірки кращих пропозицій соскидками до 80% Підписуйся. Залишайте свій e — mail і дізнавайтеся про акційних цінах першим. Натискаючи кнопку «Підписатися» ви погоджуєтесь з угодою та умовами обробки персональних даних. Ми вручну перевіряємо кожен тур і публікуємо тільки ті, які нам сподобалися. Італія – одна з моїх улюблених країн в плані відпочинку. Сонце, безтурботність, привітні люди – все це веде мене від проблем насущних: будинки, роботи, навчання. Особливо в Італії мені подобаються міста Турін і Генуя. А ще в цій країні абсолютно чарівні села. Як — то мені вдалося тиждень прожити в Борджо — Верецци – чарівне містечко. Але до всім цим прекрасним містах і селах треба якось добиратися. Для мене, та й для багатьох мандрівників самим зручним способом переміщення по території Італії є залізниця.
Також хочемо вам порекомендувати квитки
У свій час стосовно залізниці Італії у мене виникла ціла маса питань. І я годинами шукала потрібну інформацію в Інтернеті або дошкуляла питаннями друзів і знайомих, які відпочивали в цій країні і їздили на поїздах з одного міста в інше. Якщо в даний момент ви така ж або такий же «чомучка» як я кілька років тому, то моя розповідь для вас. Постараюся донести максимум корисної інформації, необхідної туристу для подорожі на потягах в Італії. З часом італійці оцінили зручність залізниці, і вона стала активно розвиватися.
На даний момент протяжність залізничних колій у країні становить близько 16 тис. Держава (компанія Тrenitalia) володіє 80 % перевезень в країні.
Перед подорожжю треба уважно ознайомитися з усім розмаїттям типів поїздів, щоб потім під час поїздки не було неприємних несподіванок.
Поїзди категорії Frecci Назва перекладається як «стріла».
Поїзди Frecciabianca Frecciabianca («біла стріла») – це поїзди, які обслуговують напряму з Мілана до Венеції, Трієста, Удіне.