Як прикрасити простір картинами.

Як прикрасити простір картинами.

Картина здатна перетворити кімнату: причому, вона цілком може як прикрасити її, так і безнадійно зіпсувати хороший дизайн. Підбираючи картину в зал, доведеться чимало поламати голову, адже тут потрібно врахувати кілька факторів. І краще всього, якщо на запитання про те, чим прикрасити стіни своїй вітальні, господар замислиться ще на стадії проектування ремонту. Навіщо потрібні картини в інтер’єрі вітальні, яка їх роль, і як зробити правильний вибір – про це стаття. Прикрашати стіни пейзажами та портретами люди почали ще кілька століть тому. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі kharkovchanka.
Але, якщо раніше таку розкіш могла собі дозволити тільки знати, то сучасне мистецтво доступним абсолютно для всіх. Вдало підібраний малюнок або композиція можуть кардинально перетворити вітальню: змінити її лінійні параметри, «підняти» стелі, візуально додати простору і повітря, зробити темні стіни більш світлими і яскравими. Зрештою, з допомогою малюнка на стіні в одну мить зал стає затишніше і тепліше. Вдало підібраною картиною можна не тільки замаскувати дірку на стіні, але і змістити акцент з недоробок архітектора, непривабливих інженерних комунікацій або інших дефектів вітальні на предмет мистецтва.
Вже зрозуміло, що картини в інтер’єрі вітальні грають далеко не останню роль. Але як правильно вибрати полотна, щоб кімната тільки виграла і стала ще більш стильною і затишною. В першу чергу, господар будинку повинен простежити, щоб куплене ним полотно відповідало таким критеріям, як відповідність: Не потрібно бути професійним дизайнером інтер’єрів, щоб розуміти, що красиво в класичному інтер’єрі, недоречно в сучасному, і навпаки.