Як правильно зробити макіяж.

11-1-2018

Як правильно зробити макіяж.

Багато хто з нас мріють про макіяж, який можна побачити на актрис, які прибули на червону доріжку, або на фотомоделях. Якщо ви вважаєте, що повторити подібний макіяж в домашніх умовах дуже складно, то ви зміните свою думку, ознайомившись із цією статтею. Якщо ви не можете назвати себе досвідченим фахівцем в нанесенні макіяжу, то пропонуємо ознайомитися з деякими базовими правилами. Всі майстер — класи для новачків, які хочуть освоїти техніку нанесення макіяжу, включають в себе декілька важливих етапів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі обучение макияжу.
Насамперед важливо ретельно очистити шкіру обличчя, вмиваючись і скориставшись тоніком. Після цього слід нанести зволожуючий крем і почекати не менше двадцяти хвилин. Потім нанесіть на шкіру праймер, який візуально звузить пори, так і в цілому вирівняє шкіру. Тепер переходите до нанесення тональної основи відтінку, який буде підходити під тон вашої шкіри. Консилером замаскуйте всі можливі вади. Якщо це потрібно, то налаштуйте форму обличчя за допомогою скульптурирования.
Освоївши техніку промальовування брів олівцем, можна переходити до інших засобів, ніби лайнера, фломастера, гелевою підводки і так далі. Після брів переходите до макіяжу очей і губ, вибравши відтінки, які найбільш гармонійно поєднуються з вашим подтоном шкіри, волоссям, кольором очей. Якщо всі базові основи макіяжу вам добре відомі, і ви шукайте якоїсь новизни, то, безумовно варто звернути увагу на нові тенденції та спробувати втілити їх у власному образі.