Як правильно вибрати квартиру для житла.

2-1-2018
Як правильно вибрати квартиру для житла.

Купити квартиру на ринку вторинної нерухомості можна самостійно, без участі ріелторів. Але така угода є досить ризикованою. Тим не менше, дотримуючись деяких правил, які будуть Вашою страховкою від шахраїв або аферистів, які промишляють у цій сфері, можна стати повноправним власником нового житла. Покупка нерухомості – досить складна процедура, яка супроводжується різноманітними ризиками. Але як правильно купити квартиру, щоб уникнути «підводних каменів» при здійсненні угоди між продавцем квартири та її покупцем? Для початку потрібно з усією серйозністю підійти до цього процесу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Новостройки в Броварах: ЖК «Крона Парк» и «Лесной квартал»: факты и отзывы.

Технічна документація на квартиру. Повинно бути перевірено відповідність характеристики житла прикладеним документам. Тут має значення наявність перепланувань, їх узаконення, відповідність вимог до житлових приміщень. Юридична чистота житлової площі. Якщо цього аспекту не приділити належної уваги, то це загрожує втратою права власності. Варто приділити особливу увагу кожній цього етапу, щоб виділити основні моменти, що вимагають відповідального підходу.

Потрібно визначити вартість житла на ринку вторинної нерухомості. У цьому допоможуть місцеві газети з оголошеннями, інтернет-ресурси, консультація ріелтора. Як правило, первинне звернення в агентство нерухомості безкоштовне. Можна дізнатися інформацію про вартість квадратного метра житлової площі в залежності від районів міста. Також важливо розуміти, що на ціну приміщення не впливає його технічний стан. Особливо в 90-ті роки. На даний момент вони вважаються тимчасово вибулими.