Як правильно стежити за здоров’ям.

3-14-2018

Як правильно стежити за здоров’ям.
Невідкладна медична допомога і первинний догляд за здоров’ям буде безкоштовним, або з мінімальною доплатою пацієнта. Первинний догляд за здоров’ям – це перший і головний рівень системи догляду за здоров’ям, перший етап спілкування між пацієнтом і лікарем, на якому вирішуються головні проблеми зі здоров’ям населення, використовуючи прості і ефективні в плані витрат медичні технології. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі оформление медицинской справки 086.
Первинний догляд за здоров’ям пацієнтам забезпечує сімейний лікар, а також зубні лікарі в амбулаторних лікувальних установах і в амбулаторних відділеннях стаціонарних лікувальних закладів. При короткочасному перебуванні в іншій Країні-учасниці, ЕКСЗ підтверджує право на одержання необхідної або невідкладної медичної допомоги у такому ж обсязі, в якому вона надається мешканцям відповідної держави.
Таку допомогу надаватимуть медичні установи і лікарі, які у відповідній країні забезпечують гарантовані послуги страхування здоров’я. Вид та обсяг послуг, що надаються, в кожному окремому випадку оцінює лікар. Так, ЕКСЗ можна отримати, якщо особа є громадянином країни-учасниці Європейського Союзу та соціально застраховане у своїй державі.