Як правильно купувати криптовалюту.

Як правильно купувати криптовалюту.
Всі так чи інакше вже чули про кріптовалюти. Хтось не розуміє, що це таке і навіть не хоче розбиратися в цьому, хтось вважає кріптовалюти іграшкою і «бульбашкою», який ось-ось лусне, а хтось побачив за ними фінансове майбутнє і альтернативну можливість отримувати профіт в сьогоденні. Для тих, хто налаштований позитивно щодо криптовалют, заради нових знань і написаний цей матеріал. Криптовалют дуже багато (близько восьми сотень, а то і більше), але всі вони настільки ж перспективні як биткоин? З теорії ймовірності та керуючись здоровою логікою, відповідь однозначно буде негативним. І хто знає, якби биткоин першопрохідцем, зміг би він зараз піднятися на вершину і стати царем гори. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://bitok.wiki/tablica-luchshih-saytov-s-besplatnymi-bonusami.html.
В той же час не можна заперечувати, що будь-який з розглянутих сьогодні альткоинов має шанси стати Топом серед криптовалют в майбутньому. Тому, якщо Ви раптом не побачили тут кріптовалюти, яку за отриманим вчора інсайду вже купили, не переживайте, значить, просто вона не потрапила у вибірку. Ви ж і самі розумієте, що розглянути всі ці сотні варіантів просто нереально. Уточнення! На розгляді ТІЛЬКИ «самостійні» (якщо можна так висловитися) кріптовалюти, ніяких активів, побудованих на чужих платформах. Тому такі питання «А як же Golem, Gnosis або Augur?» будуть недоречні. Почнемо ми з того, що виберемо перші десять криптовалют, які мають найбільшу ринкову капіталізацію.
З цього показника зазвичай і починаються всі криптовалютные чарти. Ми ж не будемо порушувати усталену традицію, тому скористаємося будь-яким з чартів, щоб зрозуміти, хто у нас самий-самий. Не дивно, що перші два рядки займають Bitcoin і Ethereum – вони поки що міцно сидять на своїх позиціях і здавати їх начебто не збираються. Ціна на 29 центів виглядає смішною, але НЕ за умови, що ми купували ці монети на початку року за 0.006 центів. Ви таке бачили в хайпи? Знаю, що бачили — сам в фастах спостерігаю таке постійно, правда, ніхто і ніколи такі виплати не отримував.