Як поліпшити сексуальні відносини.

1-30-2018
Як поліпшити сексуальні відносини.

Гнів і образа заважають вам відчувати насолоду, так і взагалі заглушають всі інші почуття. Дуже багато жінок затамували гнів на чоловіків, з якими їм доводиться займатися сексом. Саме накопичуються роками гнів і образа руйнують сексуальні відносини багатьох подружніх пар. Якщо ви подавила в собі гнів і образу, то вам складно досягти оргазму і отримати задоволення від сексу. Відмовляючи собі в радості і задоволення, ви мстите» партнеру за старі образи. Ви можете не віддавати собі звіту в своїх істинних почуттях. Нерідко гнів і образа спрямовані не на нинішнього партнера, а на колишнього. Вибачте і подякуйте всіх минулих партнерів, простіть себе. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Дженерик Сиалис.
Якщо у вас накопичилися невисловлені почуття до нинішнього партнера, то поговоріть з ним відверто і повідомте про справжні причини образи і гніву, скажіть йому, чого конкретно ви хочете. Поки ви не позбудетеся від гніву, образи і не зрозумієте, що ж відбувається насправді, поки не отримаєте відповідну реакцію партнера, насолода не повернеться у ваше життя. Якщо ви не довіряєте своєму партнерові, то намагаєтеся не розкриватися перед ним, ви весь час тримаєте оборону і психологічно відгороджується від партнера. Це відбувається також на рівні тіла — воно не розслабляється, і ви не можете отримати задоволення. Можливо, ви просто не вірите в себе і у вас низька самооцінка, з-за цього ви весь час боїтеся виглядати як щось не так, щось не те зробити.
Не вірячи в себе, ви не вірите іншим. У такій ситуації розслабитися неможливо. Єдиний спосіб вирішити проблему — повірити в себе, підвищити свою самооцінку. Можливо, вам потрібно відвідати спеціальний тренінг або отримати індивідуальну консультацію спеціаліста. Якщо ж причина вашого недовіри — вчинок партнера, після якого ви в ньому розчарувалися (наприклад, зрада), то навіть якщо ви декларуєте своє прощення, насправді, ви можете йому більше не довіряти. Зрештою, піднявши самооцінку подібним чином, вони йдуть від змінили чоловіків. д.