Як побудувати теплицю.

10-10-2018

Як побудувати теплицю.

Коли настають холоди, закінчуються всі роботи на городі і в саду, дачники з жалем залишають свої ділянки, хоч для багатьох з них вирощування овочів стало улюбленим заняттям. Але ж займатися городництвом можна навіть у люті морози, якщо побудувати на дачній ділянці зимову теплицю з опаленням. Перед тим як приступити до будівництва, потрібно визначитися з типом теплиці. Вибір залежить від її місця розташування, призначення і ландшафтних особливостей ділянки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі капельная лента.
Досвідчені садівники радять вибрати полікарбонатну конструкцію. Це самий практичний і популярний варіант. Ще одна досить вдала конструкція – це теплиця — термос. Її слід будувати влітку, щоб на осінь підготувати грунт до висадки рослин. Конструкцію з полікарбонату можна зводити в будь-який час року. Цей матеріал користується величезною популярністю, оскільки володіє корисними для теплиць якостями: Якщо ви будуєте зимову теплицю на власній ділянці і не збираєтеся використовувати її у великих масштабах, тобто наймати робітників і реалізовувати продукцію юридичним особам, оформляти спеціальні документи не потрібно.
Щоб продати урожай на ринку, досить взяти довідку, що вирощуєте овочі на власній присадибній ділянці. Власнику великого тепличного господарства з залученням додаткової робочої сили, продукцію якого продають через магазини або в заклади громадського харчування, необхідно зареєструвати індивідуального підприємця.