Як обрати холодильник.

8-6-2017
як обрати холодильник

Сьогодні дуже складно уявити собі життя без холодильника. У кожному будинку він органічно вписався в інтер’єр кухні, і навіть не віриться, що близько півстоліття тому дозволити собі таку розкіш, як холодильник, могли далеко не всі. З тих пір моделі змінилися до невпізнання, при цьому ставши невід’ємною частиною нашого життя.
Так, якщо в будинку зламається, наприклад, пральна машина або ж ноутбук, без них якийсь час можна буде спокійно обійтися: до тих пір, поки не буде придбана заміна. Обійтися без холодильника навіть один день, особливо спекотний літній, буває досить важко. Саме тому до вибору та купівлі такої побутової техніки слід підходити з максимальною відповідальністю і зі знанням справи.
Зрозуміло, що будь холодильник повинен бути надійним і добре виконувати свою функцію – зберігати продукти свіжими. У цій статті нам належить розібратися, які ж бувають холодильники і на що потрібно звернути увагу при виборі моделі.
Першим ділом вирішите, що вам потрібен окремо стоїть холодильник або вбудований. Останні зазвичай дорожче, але при проектуванні інтер’єру кухні дозволяють не прив’язуватися до дизайну техніки.
Напевно, найголовнішою деталлю сучасного холодильника є його компресор. Саме від його роботи залежить якість заморозки і термін служби побутового приладу.
Сучасні холодильники можуть бути оснащені одним або двома компресорами. До плюсів двохкомпрессорних агрегатів відносять те, що в них можна відключити одну з камер.
Таким чином, коли ви відкриєте дверцята холодильної камери, модель з парою компресорів буде охолоджувати виключно її, тоді як однокомпрессорна – знижувати температуру ще і в морозилці.
Звичайно, наявність двох компресорів відбивається на вартості агрегату, тим не менш, цей недолік не перекреслює гідності двохкомпресорних моделей. Іншими словами, не варто економити на кількості компресорів і вважаємо, що придбання двухкомпрессорного холодильника, володіє незалежними системами охолодження холодильної та морозильної камер, є більш вигідним.
Холодильник є одним з головних «поглиначів» електроенергії в будинку. Іноді він «їсть» більше половини кВт⋅год від загального споживання. Агрегат-то цілодобово працює! Тому, вибираючи холодильник, дуже важливо звернути увагу на клас її енергоефективності. А, А+, А++ і А+++ – це оптимальні варіанти. І чим більше ви бачите плюсів, тим агрегат споживає менше енергії. А оскільки різниця у вартості аналогічних моделей таких класів, як, наприклад, А+ і А++, мала, радимо орієнтуватися на найбільш економічні холодильники.