Як облагородити сад

Как облагородить сад
Як варіант – зробити зонування саду з допомогою різних особливостей рослин. Наприклад, квіти можна розсадити по відтінкам, в одному кутку будуть красуватися червоні троянди разом з червоними жоржинами і гладіолусами, зате білі айстри, ромашки і тюльпани займуть протилежну сторону. Або навпаки, змішати всі відтінки по периметру ділянки, перетворити його в яскраву, соковиту суміш квіток різних відтінків і колоритів.
Також хочемо вам порекомендувати почитати як облагородити сад на сайті Сад огород
Якщо територія вашого саду дозволяє, то можна зробити велике, масивне прикраса, використовуючи, наприклад, віз або спеціально зібрану в якій-небудь цікавій формі (човни, хатинки) композицію з дощок. У таких випадках оформлюється один великий квітник, всередину або поверх якого ставляться окремі кашпо з квітами.Декоративна млин — 110 фото варіантів використання в ландшафтному дизайнеДетские гойдалки своїми руками: 80 фото кращих варіантів простих і якісних качелейДомик для дітей: як зробити своїми руками красивий і стильний будиночок.
Такі речі ви можете знайти як в спеціалізованих магазинах, відділах, так і виготовити самостійно. Всілякі фігурки гномів, домашніх і диких тварин, сонечок, птахів, мініатюрних лавочок, млинів, корабликів…цей список можна продовжувати ще дуже довго, створять на вашій ділянці казкову атмосферу, прикрасять його і будуть радувати око день у день.
Підсвічування фасадів: стильне багатобарвне архітектурна прикраса (80 фото-ідей)Декоративна віз — як зробити своїми руками? Поради експертів щодо оформлення дизайну ділянки (65 фото)Гніздо лелеки — хитрості і нюанси будівництва своїми руками.
Найбільш трудомісткими і витратними варіантами будуть якісь масштабні зміни, наприклад, облаштування повноцінного басейну, професійний ландшафтний дизайн ділянки, встановлення альтанок, декоративних печер, авторських мініатюр, які стануть центром вашого саду, арки з рослин, фонтани. Такі способи, безсумнівно, додадуть території шику і елегантності.
Годівниця для птахів — 120 фото та інструкції по будові та основні типи комушекПоделки з шин — цікаві та креативні ідеї прикраси саду і ділянки (65 фото)Дачний умивальник — огляд та підбір варіантів з підігрівом.