Як народжуються інновації.

Як народжуються інновації.

До того моменту, як дитина йде в школу, він креативний. Він робить все по — своєму, тому що ще не освоїв шаблонів. Якщо дати йому в руки букви, він не стане викладати їх в ряд зліва направо, як зробить більшість дорослих. Він ще не знає цього правила. Якщо ви хочете знайти щось незвичайне, слід забути звичні для мозку схеми. Наприклад, не будемо радити подивитися на проблему з іншої сторони, або переказувати історії про те, як деякі геніальні ідеї випередили час і повинні були десятиліттями чекати слушної години. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Игорь Янковский.
З Ідеєю можна зустрітися двома способами. Перший – просуватися поступово, намацуючи шлях крок за кроком. І той, і інший способи вимагають від нас підготовки. Паоло Легренци закінчив університет Падови (Італія). Викладав в університетах Трієста і Генуї (Італія), а також у Прінстонському університеті (США) і Лондонському University College (Великобританія). В даний час викладає когнітивну психологію у венеціанському університету Iuav (Італія) і очолює дослідницький центр поведінки і технологій X.
Креативність – це риса окремої людини, а інновативність, навпаки, завжди соціальна характеристика, тому що тут уже мова йде про ідеї, розділеної багатьма людьми. Розвивати креативність – це не те ж саме, що придумувати інноваційні комерційні ідеї, які повинні принести прибуток. Для досягнення кожної мети потрібна своя стратегія, але в будь-якому випадку починати треба з себе: спочатку треба звільнити мозок від кайданів, а потім приступати до інноваційних розробок.