Як налаштувати полив городу.

Як налаштувати полив городу.

А постійно поливати це трудомісткий і важкий процес, який вимагає не тільки фізичних сил, але і можливості щодня виїжджати, або бути присутнім на дачі. Більше того, необхідно враховувати сприятливий час для поливу, а саме вечір або ранок. від цього вони можуть отримати серйозні опіки, що сповільнить їх зростання. До того ж, рідина в спеку досить інтенсивно випаровується, а значить, коріння рослин не зволожуються. Підвищити врожайність, а також спростити та налагодити процес зрошення свого городу допоможе система автоматичного поливу. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://marketsv.com.ua/.
Навіть недорогий автополив має величезні переваги: Т. Вашу відсутність система сама подбає про необхідному поливі. Навіть тимчасові відключення електроенергії системі не страшні. Нестача вологи призводить до в’янення рослин і гіркого смаку коренеплодів, а надлишок призводить до загнивання коренів і водянистому смаком овочів. Ризик захворювання рослин грибком практично виключається, тому при необхідності є можливість регулювання ступеня зволоженості ґрунту в будь-якій точці.
За рахунок строго дозованої кількості води система автополиву набагато економніше витрачає воду, ніж при поливі вручну зі шланга. Економія зрошувальної води становить близько 50%. Установка системи можлива в будь-який час сезону, як на початку, так і при повністю засадженому городі. У будь-який момент часу при зміні посадок можливо включити систему вручну, а також перевірити загальна кількість необхідної вологи для рослин.