Як краще приймати телевізійний сигнал.

2-19-2018

Як краще приймати телевізійний сигнал.
Звичайна ефірна антена підключається безпосередньо до телевізора. Її найголовніший плюс — низька вартість, до того ж багато хто використовує для прийому сигналу тв і саморобні антени, що значно здешевлює їх. У торгових точках Одеси проста антена коштує від 80 гривень, що дозволяє зробити перегляд телепрограм різним верствам населення. Це головне і, мабуть, єдина перевага ефірної антени. Хіба що ще використання такого виду антени не вимагає щомісячної абонплати. А от недоліків у неї маса, в тому числі різного роду перешкоди і мала кількість телеканалів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://viasat.ua/ua/partners/sputnikovoe-tv-vinnitsa.
Останнім часом набувають поширення телетюнери. Ці пристрої встановлюються між ефірної антеною та телевізором і дозволяють дивитися більше каналів в кращій якості. Вони пропонують споживачам як платні, так і безкоштовні канали. Але за встановлення обладнання, природно, доведеться заплатити. Причому вартість обладнання для супутникового телебачення набагато більше, ніж варто ефірна антена або кабельне ТБ.
Зате і каналів тут набагато більше — не кілька десятків, а сотні. Вартість підключення до супутникового телебачення фахівці розраховують для кожного індивідуально. Багато чого при цьому залежить від обладнання, яке буде використовуватися, і від робіт, які належить виконати. Головним недоліком цього виду є те, що супутникова система досить громіздка. До того ж багато телеканали дублюють один одного. Та й обслуговування цієї системи найскладніше.