Вишиванки для хлопчиків

2-7-2017

Пропоную Вам відвідати сайт www.etnodim.com.ua/ua/ua-dityachi-vishivanki/ua-hlopchachi/

вишиванка
Все більше наших співвітчизників одягаються в одяг з українським національним візерунком. Особливо це помітно в літній період. Тим більше, що ця пора багата на різноманітні свята. На День Конституції, День Незалежності доречно одягнути святкову вишиванку. На релігійні свята, які дійшли до нас ще з язичницьких часів – Івана Купала, зелені свята, ми з задоволенням вбираємося у вишиванки в етно-стилі.

Все частіше, на свята і в будні дні, ми бачимо у вишиванках чоловіків, тому для багатьох жінок стає актуальною задача купити чоловічу вишиванку. Але перш ніж купити, вважаємо, ви погодитеся, що слід ознайомитися з їх основними різновидами.

Оскільки є попит, виробники випускають великий і різноманітний асортимент чоловічих вишиванок. Про їх різновидах і розповімо вам в цій статті.

Для урочистих заходів, свят краще купити чоловічу вишиванку з багатим узором. Це означає, що вишитий орнамент прикрашає груди, комір, манжети вироби. Забарвлення може бути суто чоловіча – блакитна або яскрава і насичена. І та і інша допускається в чоловічих вишиванках.

На прогулянку і на кожен день вибирайте вишиванки з невеликою акуратною вишивкою на грудях, комірі або манжетах сорочки. Такі вироби виглядають не помітно, але дуже оригінально і стильно. Добре поєднуються з джинсовими брюками.

Можливо, ви захочете купити чоловічу вишиванку з льону – вона виглядає по-особливому красиво. Схожа на старовинний виріб, але лише в новому виконанні. Крім краси, такий виріб несе в собі ще і лікувально-профілактичний ефект. Як відомо, льон – унікальна тканина. На ній не живуть бактерії, тому вона корисна для людей, схильних до запальних процесів на шкірі. Доведено, що рани швидше заживають, якщо носити одяг з льону. Як бачите, купуючи для рідної людини вишиванку з льону, ви забезпечуєте йому здоров’я і хороше самопочуття.

Хочемо також звернути вашу увагу на чоловічі вишиванки-футболки. Це сучасні і практичні вироби. Вони відмінно гармонують з сучасним одягом і виглядають досить ефектно. Практичність їх зручності. Еластичний трикотаж приємний до тіла і простий в обслуговуванні. Завдяки сучасним технологіям, він не втрачає форми навіть після численних прань. Слід лише дотримуватися правил догляду за подібними виробами.

Тепер, знаючи основні відмінності в дизайні чоловічих вишиванок, вам буде легше, а значить швидше вибрати підходящий варіант. Користуйтеся нашими порадами і радуйте своїх улюблених чоловіків!