Вибір тепловентиляторів.

вибір тепловентиляторів

Тепло в домі запорука затишку, комфорту і навіть гарного настрою. Коли за вікном сиро або морозно, з цією істиною не погодитися неможливо. В період холодів, ми щиро радіємо добре функціонуючий центрального або автономного опалення і дуже засмучуємося неполадок або аварії в системі. Можливо застрахуватися від «неприємних несподіванок»? На 100%, звичайно ж, немає. А ось підстрахуватися, купивши в будинок додаткове джерело обігріву, дуже навіть бажано. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент побутових опалювальних приладів. Одними з найбільш популярних тепловентилятори: вони легкі, мобільні, мають естетично привабливий корпусом і гранично доступною ціною. Але це зовсім не означає, що можна хапати з полиці перший-ліпший агрегат. Адже гроші, нехай і невеликі, не повинні бути викинуті на вітер. Перед тим, як вибрати тепловентилятор для будинку або дачі потрібно обов’язково ознайомитися з можливостями і функціональними особливостями різних моделей. Зрозуміти принцип работы тепловентилятора неважко.
Тепловентилятор це компактний обігрівач з відмінним швидкодією: він починає гріти практично миттєво. Абсолютно всі пристрої даного типу оснащені нагрівальним елементом і вентилятором. В залежності від моделі до цього «стандартного комплекту» може додаватися термостат, поворотний механізм, вбудований зволожувач і т. д. Принцип роботи обладнання гранично простий: вентилятор «забирає» з приміщення холодне повітря, «пропускає» через розпечений нагрівальний елемент і подає назад у кімнату.
Перше, на що слід звернути увагу при виборі обігрівача ці тип нагрівального елемента, спіральний він або керамічний.
Спіральний нагрівальний елемент швидко спалює кисень, а якщо експлуатувати пристрій у запилених приміщеннях, то ще й виділяє досить неприємний запах (використовується на даний момент все рідше, в основному у бюджетних моделях). Керамічний ж високоефективний і пожежобезпечний, характеристик повітря не погіршує.
Класифікація агрегатів за місцем установки В залежності від місця розміщення тепловентилятори поділяються на: настільні; підлогові; настінні; стельові. Настільні (переносні) тепловентилятори компактні, зручні в зберіганні, переміщенні та використанні. Підлогові тепловентилятори зазвичай виконуються у вигляді колони. Вони більш продуктивні, ніж переносні, і менш шумні. Часто можуть похвалитися функцією «автоматичний поворот». У літній час такі агрегати можна використовувати в якості звичайних вентиляторів. Настінні тепловентилятори продукують дуже потужний струмінь теплого повітря, що дають можливість заощадити місце в кімнаті, а управляти ними гранично легко за допомогою пульта дистанційного керування. За зовнішнім виглядом настінні моделі тепловентиляторів нагадують внутрішній блок спліт-системи (кондиціонера). Стельові прилади доцільний вибір для приміщень з високими стелями. Вони ефективно вирівняють температуру повітря по всьому об’єму кімнати.