Цікаві місця у Вінниці.

1-29-2019

Цікаві місця у Вінниці.

На сайті зібрані пам’ятки Вінниці — фото, опис та поради мандрівникам. Список складений на основі популярних путівників і представлений за типом, назвою і рейтингу. Тут ви знайдете відповіді на питання: що подивитися у Вінниці, куди піти і де знаходяться популярні та цікаві місця Вінниці. Дерев’яна церква Різдва Пресвятої Богородиці, що примостилася на високій горі над Південним Бугом, зустрічає всіх, хто в’їжджає в Печеру з боку Немирова. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі vinnytsia-trend.in.ua.
Знаходиться на великому, стратегічно вигідному плато, під яким приховані стародавні печери, що дали назву селу. Саме тут, на місці давньоруського городища, в XVII ст. замок розібрали на будматеріали, використавши їх для зведення фундаменту і огорожі Різдвяної церкви. Більш пізня дзвіниця, ймовірно, побудована на основі одного з оборонних веж. З плато перед церквою відкривається сама захоплююча панорама долини Південного Бугу з каскадом порогів.
Аеродром аеропорту придатний для зльоту, посадки і руління повітряних суден індексом 5 і нижче. На аеродромі розташовується 456 — я окрема змішана авіаційна бригада. Нині пропускна спроможність терміналу – 400 осіб/ год. А вам цікаво знати наскільки добре ви знаєте пам’ятки Вінниці. Тест: на скільки добре ви знаєте Вінниця. Мали маєтки і садиби, побудовані зі смаком і розкішшю. Відома садиба Потоцьких у Вінницькій області в селі Печори.