Стяжка пола стоимость

Необхідно отримати ідеально рівну і надійний підлоги в житловому, офісному або складському приміщенні, на виробничих об’єктах або на відкритих територіях?
Потрібно забезпечити звуко — і теплоізоляцію, замаскувати проводку?
Найбільш універсальним і функціональним рішенням при підготовці поверхонь до фінішної і декоративній обробці є цементна стяжка підлоги, яка здійснюється на кам’яних, бетонних і цегляних перекриттях. У нас найкраща, стяжка пола стоимость.
Як проводиться цементно піщана стяжка підлоги?
Фахівці компанії «Полистен» проводять цементну стяжку підлоги у великих приміщеннях машинним способом із застосуванням такого сучасного обладнання, як:
пневмонасос, який подає суміш цементу і піску до 100 м по горизонталі або до 25 п’ятого поверху по вертикалі;
лазерний нівелір для побудови вертикальних, горизонтальних, прямих кутів і похилих площин;
затирочно-шліфувальна машина.
Це економить кількість використовуваного розчину, прискорює його заливку і висихання, забезпечує однорідну по щільності в будь-якому місці цементно піщану стяжку підлоги, стійку до навантажень від 15 Мпа, запобігає її усадку, порушення цілісності, утворення тріщин, відшарувань і сколів.
1 бригада компанії «Полистен» здійснює машинну цементну стяжку підлоги зі стандартною товщиною шару на 100-150 м2 робочої поверхні за 1 день. Підлога висихає за добу, на наступний день можна класти декоративне покриття.