Що таке кардшарінг.

що таке кардшарінг

Якщо перекладати буквально це загальний доступ карти. Історія така: якщо у вас немає грошей, а ви хочете безкоштовно дивитися телевізійні супутникові канали (за які треба платити), ви застосовуєте 1 карту доступу і насолоджуєтеся переглядом.

За допомогою цього самого кардшарінга у вас з’являється можливість дивитися канали НТВ плюс кардшаринг, а їх зараз кілька сотень, і не тільки на російській мові, але ще і на іноземних. А також Ви можете подключить кардшаринг за вигідними умовами на великі терміни. Він же допоможе зламати закодовані канали. І якщо вам завжди було цікаво дізнатися, що ж ховається за чорним екраном ось тепер і дізнаєтеся.

Для нормальної роботи шаринга НТВ потрібна антена з діаметром 60 см. Ну і, звичайно ж, без конвертера не обійтися.

Так, і не забувайте, що без хорошого інтернету нікуди. Це важлива умова, без якого не зможе якісно здійснюватися трансляція. Якщо ваш інтернет-провайдер не дуже якісний, радимо його поміняти, в іншому випадку ви зіткнетеся з низкою проблем. Ще варто згадати про те, що, якщо в вашому арсеналі деякі технічні знання, це вам піде на користь, адже налаштовувати шаринг нтв плюс треба буде своїми силами.
Іншими словами, Вам не потрібно купувати офіційні карти і нав’язувані офіційні ресивери, Ви можете підключитися до нашого сервера за невелику плату. Кардшаринг найдешевший спосіб перегляду закодованих супутникових каналів, причому послуга економніше в 10 разів, в цьому Ви можете переконатися, порівнявши ціни на оф сайтах провайдерів і наші. Наші сервери розміщені в передових європейських датацентрах, що дозволяє підтримувати якість послуги на вищому рівні і доступні для підключення з будь-якої країни світу.