Про блогерів.

про блогерів

Експерти, які проводили дослідження нової сфери медіаринку, вважають показовим той факт, що на сьогодні у США число блогерів і професійних юристів зрівнялася. За даними американського Бюро трудової статистики, в Штатах працюють 555,7 тисяч адвокатів і 452 тисячі «професійних» блогерів. Дохід, нехай навіть не основний, від своїх блогів отримує 1% від усього дорослого населення США такі дані дослідження, проведеного Wall Street Journal. У цифрах це виглядає так: населення Штатів налічує близько 282,5 мільйонів чоловік, 20 мільйонів з них мають блоги, 1,7 мільйонів від своїх електронних щоденників отримують якийсь дохід, для 452 тисяч чоловік це джерело доходу єдиний.
Професія блогера, яка стає все більш популярною в США, почала набувати офіційний статус. Послухати думки можна на радіо онлайн. Згідно з дослідженням Wall Street Journal, дохід від свого блогу отримує кожен сотий дорослий американець, для 452 тисяч юзерів електронний щоденник і зовсім став основним джерелом заробітку. Блогери займають все більш міцне положення на ринку медіа і починають серйозно впливати на хід політичних подій гострослови вже охрестили блогосферу «п’ятою владою».
До речі, професія журналіста опинилася в прямій залежності від нового явища. Число співробітників редакцій зараз стрімко зменшується: у самому Wall Street Journal штат скоротився на 79%. Та ж тенденція спостерігається у всьому світі. Але вплив на такий стан речей надали не тільки соціальні мережі, але і розвиток так званого аналітичного телебачення (телебачення думки). Ви зможете скачать интернет радио перейшовши за посиланням.
«Все менше інформаційних потоків присвячені збору фактів, все більше уваги приділяється поширенню особистих поглядів. 24-годинні новинні канали були замінені 24-годинними ка Серед сформованих блогерів вже виділяються певні категорії. Так, останнім часом з’являється все більше так званих прес-блогерів свого роду прес-секретарів. Їх наймають рекламодавці і агентства і платять за те, щоб ті писали про продукт або послугу від першої особи. За приблизними підрахунками, щоб отримувати дохід у розмірі 75 тис. доларів на рік, необхідно, щоб блог відвідували 100 тисяч унікальних користувачів в місяць. За одну якісну запис в щоденнику блогер може отримати від 75 до 200 доларів. Ще одна категорія професіонали, які працюють у корпораціях як високооплачуваних блогінг-консультантів або пишуть тексти для сайтів з великим трафіком. Зазвичай вони заробляють від 45 до 90 тис. доларів в рік. наламі думок», зазначає видання.