Подорожуємо по Таїланду.

Подорожуємо по Таїланду.
Насамперед — це зручність пересування по країні перебування, які не залежать від роботи громадського транспорту. Крім того, взятий в Таїланді напрокат автомобіль дозволяє істотно економити на дорожніх витратах. Раніше у мене був досвід оренди мотоцикла, але він не дає тій мірі комфорту, який може дати взятий у прокат автомобіль. Завдяки вмінню торгуватися прокат Honda Jazz — японського автомобіля B-сегмента з бензиновим двигуном — коштувала 650 бат (650 рублів) за добу. Погодьтеся, це досить приваблива ціна, якщо порівнювати, наприклад, з орендою автомобілів в Криму, де доба прокату бюджетного автомобіля обходяться в 1500-2000 рублів. Досвід поїздки на ньому по острову Пхукет був вдалим — без дорожньо-транспортних пригод. В цьому році була запланована довгострокова — на десять діб — оренда авто в Таїланді, вибрати який допоміг Інтернет. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі шоппинг пхукет.
В одній з них менеджер виявився моїм співвітчизником, що говорить, зрозуміло, по-російськи, тому в неї користь і був зроблений вибір. Перші дні їздили на ній по острову Пхукет, витягнутого з півночі на південь майже на п’ятдесят кілометрів, подолавши в цілому близько п’ятисот кілометрів. А потім вирушили з дружиною в Бангкок, виїхавши з готелю близько дев’яти годин ранку. Дев’ятсот кілометрів, які відділяють Бангкок від острова Пхукет, були подолані нами за одинадцять годин — при середній швидкості 120-130 км/год. Зупинки в дорозі робили тільки для заправки автомобіля — літр бензину E20 коштував 30,07 бат (48,112 рублів), весь шлях обійшовся в 2000 бат. На АЗС Таїланду обладнані кафе, магазини і громадські туалети, де можна безкоштовно вимити руки.
Автомобільний рух у Бангкоку, який платні дороги поділяють на частини, здійснюється за багаторівневим розв’язок. До речі, припаркувавшись де-небудь, можна легко забути місце, де залишений автомобіль, оскільки тут не видно назви вулиць і номери будинків — ми їх просто не помітили. Залишаючи на парковках орендований автомобіль, ми брали таксі і вже на ньому пересувалися по Бангкоку, де проживали в готелі через 1350 бат. З Бангкока ми виїхали рано вранці, коли ще було не так жарко, як вдень — всього +33°C. Для виїзду за межі столиці Таїланду, незважаючи на наявність карт, потрібні дві години — це справжній мегаполіс. Подолавши за день зворотний шлях, свій готель на Пхукеті прибутку досить бадьорими і переповненими вражень від подорожі по Таїланду.