Пам’ятки Вінниці

Достопримечательности Винницы
Представляємо Вам найбільш цікаві і пам’ятні місця, які можна відвідати у Вінниці Вінницька область. Серед них можуть бути музеї, пам’ятники, театри, храми і навіть промислові підприємства. Після їх відвідин Ви також можете написати свій відгук і поділитися враженнями з іншими мандрівниками. Сад розмістився по обидві сторони від річки Вишні в південно — західній частині Вінниці і займає територію площею 70 гектарів. Також сад є науковою базою Вінницького державного аграрного університету.
Токож хочемо вам порекомендувати khmelnytskyi.name
Для рейтингу потрібен ще один відгук. Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека імені К.
Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека імені К. Будівництво було приурочено до 50 — річчя з дня смерті М. Гоголя, і спочатку вона називалася «гоголівської». Після революції значно поповнилася колекція книг в результаті націо… Докладніше ш. У цьому ж році вже були організовані перші гастролі симфонічного оркестру, виступи провідних артистів О. Вінницький академічний музично — драматичний театр ім.
Вінницький академічний музично — драматичний театр ім. Артинова, на будівництво пішло 11 місяців. Оформлення та декорації для театру були виготовлені одеським ательє М. Басовского, які прославилися… Докладніше вул.
Для рейтингу потрібен ще один відгук. Неодноразово був дипломантом і учасником багатьох міжнародних фестивал… Докладніше вул. Коцюбинського знаходиться в будинку, в якому письменник народився і прожив до 33 років. Будинок був побудований на землі, яку купив його дід. Експозиція побудована за монографічним принципом і розміщена в п’яти кімнатах… Докладніше вул. Музей насамперед розрахований на дитячу аудиторію і складається з чотирьох залів, в яких в інтерактивній формі знайомлять з історією фабрики і її продукції, а також демонструють фільм в 4D — кінотеатрі. Екскурсії проводяться для груп за попереднім записом і передбачають демонстра… Докладніше вул. Будівля була побудована за типовим планом, тому ні чим не відрізнялося від інших подібних будівель в містах з великими гарнізонами. Військовослужбовці та мешканці Вінницької області мали можливість… Докладніше пл.
Хрестовоздвиженська церква входить до складу комплексу будівель, що належать УПЦ. У церкві зберігаються такі святині, як: частка Животрящего Хреста Господнього, передана з грецького монастиря Сагмата, ікони Богородиці 1 .
Дуже неприємно було побачити, як національного надбання зробили бізнес.