Пам’ятки луцька

1-20-2019

Достопримечательности луцка
Луцьк – це один з найдавніших міст Литовського князівства. Він має багату історію, зазначену безліччю культурних та історичних пам’яток. Пам’ятки Луцька – це низка історій, відображених у стінах давніх будівель. Одну з таких цікавих місць – монастир бригідок. Став притулком для черниць першого луцького ордена жінок. На території бригідок також працювали школи для дітей заможних громадян міста. Пам’ятки Луцька, що належать до епохи середньовіччя, неодноразово переживали пожежі та подальшу реставрацію. На жаль, ринкова площа також постраждала від лиха, втративши при цьому статус центру міста в особі головної ратуші.
Токож хочемо вам порекомендувати Сайты Луцка
Галшки розташований будинок, який раніше був храмом Вірмен луцького поселення. Не дивлячись на те, що зараз релігійний пам’ятник виглядає як звичайний житловий будинок, його історичне значення набагато вище, ніж у багатьох відреставрованих будівель. Вирішивши відвідати головні визначні пам’ятки Луцька, неможливо обійти стороною музей аптеку. Це невелика будівля є справжньою копією інтер’єру і колориту старовинних фармацевтичних магазинів. Музейні зали розташовані в двох головних кімнатах. Експонати музею – це шафи з дорогих порід дерева, рецепти, аптечні книги і довідники, посуд, документи і деякий реманент.
Сама будівля оформлено в стандартному для старовинних магазинів стилі: ковані елементи, карнизи і складне архітектурне будову склепіння даху. До пам’яток Луцька відноситься і монастир шаріток. Він розташований в історичній зоні — заповіднику . Будівлі установи були в розпорядженні костелу Святої Трійці. На даний момент монастир шаріток являє собою будинок, що складається з лівого і правого крили, укупі мають п — подібну форму. Він служив резиденцією Литовському православному князю, який взяв в дружини Луцької княжну. Старовинна споруда відображає цілу епоху, і за історичними свідченнями пережила облогу правителя Болеслава Сміливого, князя Сигізмунда, Юрія Долгорукова, короля Каземіров і армії Ягайло. Замок зводився протягом півстоліття, і до цих пір зберіг несучі стіни.