Пам’ятки Івано — Франківська

1-21-2019

Достопримечательности Ивано- Франковска
Івано — Франківськ від А до Я: карта, готелі, визначні пам’ятки, ресторани, розваги. Всього кілька років тому Франківськ нагадував незакінчений кольоровий альбом, де відреставрований яскравий центр міста мав масу дрібних вкраплень «монохромного» радянського минулого.
Токож хочемо вам порекомендувати Сайты Ивано-Франковска
Аеропорт Івано — Франківська, незважаючи на свій гордий статус міжнародного, приймає не так багато рейсів з — за кордону. Інший найближчий великий міжнародний аеропорт знаходиться у Львові. Курсують електрички до Коломиї і Рахова, проходять поїзди через Чернівці (близько 3 годин), звідки вже вони рухаються в бік Румунії.
Автостанція знаходиться перед ж/ д вокзалом, на Привокзальній площі.
В Івано — Франківську варто просто довго і безцільно гуляти по чарівним брукованими вуличками, насолоджуючись спокоєм і красою цих місць. навчався відомий польський поет Францішек Карпінський. ), який використовувався як військовий госпіталь, завдяки чому і був збережений. Якась частина взагалі являє собою похмурі індустріальні райони, що, тим не менш, ніяк не скасовує красу цих місць. км з мальовничих лісів і пагорбів. Тваринний світ тут не особливо багатий, а от флора дійсно вражає. Трекінг, хайкінг і катання на гірських лижах — головні причини, які спонукають туристів відвідувати це місце. Дістатися до парку найзручніше на маршрутках чи автобусах, крім того, безліч агентств Львова та Івано — Франківська з задоволенням проведуть для туристів екскурсію з трансфером по заповіднику.
Цього року ми вирішили відсвяткувати Новий рік з коханим в двох , довго оббирали місто та готель.
Для нас Франківськ – транзитний місто. Періодично їздимо в Карпати (взимку в Буковель, а влітку.
В Івано — Франківську пощастило опинитися в минулому році в листопаді всього на пару днів. Найзручніше роз’їжджати по регіону, зупинившись у Львові – його адміністративної та культурної столиці з масою готелів на будь-який смак і гаманець. Трускавець та Моршин – ідеальний вибір для бажаючих поправити здоров’я і відпочити в тиші природи. Що подивитися: розпочати знайомство зі Львовом варто з його Старого міста – лабіринт вузьких вуличок, Ратуша і площа Старий ринок, кожен будинок – історичний. Неодмінно огляньте собори і монастирі, костели та синагоги у Львові багатюща історія різних релігій. Івано — Франківськ заворожує майже європейською атмосферою і красою Карпат на горизонті. Чернівці – гімн австрійської архітектури з румунською ноткою. Ну, а на лікувальних і гірськолижних курортах потрібно просто споглядати дивовижну природу. Замовити авто напрокат заздалегідь — теж вигідно.
Скоро на : Тест: вгадайте, які великі міста світу зображені на цих супутникових знімках. Конфіденційність гарантується, можна відмовитися від підписки у будь-який момент.