Основні визначні пам’ятки Житомира.

Основні визначні пам’ятки Житомира.

Задумка поїхати саме в Луцьк виникла спонтанно. Напрямок тільки західне, звичайно ж. Луцьк і Рівне — незвідана місцевість, яку рано чи пізно треба відвідати. Замовили готель на околиці Луцька і, як запасний варіант, у центрі. Ледь заїхавши в місто, повернули на вул. Теремновскую і через півтора км виявилися на місці. Але це було вже потім. А вона до Рівного просто шикарна. Єдина дільниця, де може злегка розлитися ваш кава на передній панелі, це окружна Житомира. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі zhytomyr-online.com.
Односмугова дорога з не найкращим покриттям вносить невеликий дисонанс, але це дрібниці. У більшій частині дорога не викликає нарікань. Так що навіть якщо вам не треба їхати в бік Житомира, ви все одно можете прокотитися, що б отримати задоволення від поїздки. Але все таки буде правильніше, коли є якась мета))) Але це все до Рівного, як я сказав. Після цього міста і вже до самого Луцька, а це близько 70 км з хвостиком км, дорога м’яко кажучи, залишає бажати кращого.
Хоча є ідеальні ділянки, але вони дуже, дуже короткі. При ньому ж знаходиться Музей бурштину, який виявився просто однією кімнатою, до того ж, закритою. Є, судячи з путівникам, ще один музей бурштину у Рівному на вул. Петлюри, 17 в приміщенні Рівненського Будинку вчених. Хороша ціна і великий вибір дозволили зробити корисні і запам’ятовуються покупки( не реклама))). Знаходиться фабрика і магазин на в’їзді в Рівне з боку Новоград — Волинського по лівій стороні, навпаки Тойота центру.