Основні визначні пам’ятки Полтави.

Основні визначні пам’ятки Полтави.

Місто побудований по проектах Петра I і має кільцеподібне будова з основними жилками тягнуться з центру до околиць. В місті є туристичний маршрут у вигляді QR — кодів на землі, аналогічний маршруту в Чернівцях. Василя Кричевського та музей — садиба ім. На території академії є свій міні — зоопарк, де є качки, лебеді та інші тварини. На території є ще ряд скульптур і невеликий студентський арт — куточок , де стоїть половинка запорожця, лавочки та міні — кафе. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Полтава.
В сусідньому будинку поруч з університетом перебувати Аптека №2, в якій співробітники влаштували невеликий музей аптекаря. Всі експонати були зібрані спільними силами працівників аптеки. частину експонатів в Аптеці №2По дорозі в центр є стіна Революції з симпатичним муралом майдану і зони АТО. Про Бутоского, виглядає як типово радянських спорудження і давно потребує ремонту. Саме ошатна будівля в місті, в якому зараз розміщується обласне управління СБУ, було побудовано в поч.
для Селянського земельного банку, що видавав довгострокові позики селянам на купівлю дворянських земель. В оздобленні широко використані деталі російського зодчества. Особливу мальовничість надають багатокольорові мозаїки. Центральний вхід на зрізаному розі будівлі прикрашений декоративним мозаїчним панно з жар — птицями і скульптурами сирен. На жаль, нинішня влада тягне гуму, поки будівля розсипається. З тих пір будівля почала швидко занепадати. З тих пір будівля стоїть в незайманому вигляді.