Основні визначні пам’ятки Львова.

Основні визначні пам’ятки Львова.

Але, тим не менш, існує ще звання «культурної столиці». У зв’язку з цим у Львові відкрилося і реновировалось безліч готелів. Львів чудово виглядає в будь-який час року. Сюди приїжджають туристи з різних куточків світу, щоб насолодитися чудовою архітектурою та багатою історією. Тому нові готелі повинні гармонійно вписуватися в інфраструктуру і архітектурний ландшафт міста. Візитною карткою Львова, безумовно, є неповторний дух міста і характер його мешканців. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Львов.
Дістатися до Львова не є проблемою, досить купити квитки на поїзд — і вважайте ви вже там. По виході з поїзда вас вразить дивовижний запах. Місто пахне якось особливо, можливо із — за того, що багато будинків досі опалюють за старовинною технологією. А можливо тому, що у Львові багато кав’ярень, які в теплу пору року виносять столики просто на вулицю. Зараз немає проблем з вибором готелю у Львові. Свої двері для туристів розкрили сотні готелів, гостьових будинків і хостелів.
Найвідоміші готелі – це Готель Дністер, Бутік — готель «Вінтаж», Готель Швейцарський Готель Леополіс, Готель Цитадель Інн і деякі інші. Багато туристів воліють затишні тихі готелі у центрі Львова – щоб було зручно пішки добиратися до основних визначних пам’яток міста. Одним з кращих готелів у Львові (за версією сайтів booking. com і tripadvisor) є бутік — готель Вінтаж. У готелі можна продегустувати вина, і насолодитися особливими стравами в ресторані.