Основні визначні пам’ятки Львова.

Основні визначні пам’ятки Львова.

Дивовижна архітектура міста, сформувалася більшою частиною в той час, коли Львів входив до складу Польщі та Австро — Угорщини, визначає його європейський вигляд. Історичний центр міста внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Атмосфера Львова настільки цільна і неповторна, що багато туристів спеціально приїжджають сюди на кілька днів – насолодитися чарівністю цього старовинного міста. А що приготував Львів для дітей. Якщо ви відпочивали з дітьми в Чехії чи Німеччині, то зможете скласти уявлення про погоду у Львові. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Львов.
Літо без виснажливої спеки, зима без сильних морозів, прохолодна весна і осінь – кожен сезон по — своєму гарний для міських прогулянок з дітьми. Втім, про львівську погоду ходять анекдоти: , що недалеко від Оперного театру. Велика їх частина знаходиться в центрі міста – і це особливо зручно, якщо ви приїжджаєте сюди з дітьми, адже майже всі цікавинки міста розташовані саме в його центральній частині. Якщо ви приїхали на автомобілі, можна вибирати віддалені від центру райони Львова і навіть селитися за його межами.
Потрібно сказати, що, крім великих сучасних готелів, в місті є і невеликі готелі, в яких відтворено дух старовини. Якщо вам важливо не просто переночувати у Львові, а мати можливість самостійно готувати їжу, можна орендувати квартиру. Кращі райони Львова для проживання з дітьми – Галицький (історичний центр: площа Ринок, проспект Свободи, Оперний театр), Шевченківський (проспект Чорновола), Личаківський (вулиця Личаківська), Залізничний (вулиця Городоцька).