Новости Черновцов

1-21-2019

Новости Черновцов
Чернівцях відбудеться фестиваль пива Пив.
Токож хочемо вам порекомендувати chernivtsi-city.com
Майданчиком для проведення фестивалю служать території перед мережею барів .
Назва фестивалю говорить сама за себе. Тренування проводиться по методиці провідних футбольних академій Европи: АЯКС.
Читать Дальше з 29 січня в кінотеатрі Кінопалац.
З 29 січня Національний центр Олександра Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно випускає в національний кінопрокат третю збірку українських короткометражних фільмів «УКРАЇНСЬКА .
Відео про Чернівці показує безліч красот міста. З висоти пташиного польоту видно житлові будинки, вулиці та площі міста. Також на ролику важко не помітити церкви та храми міста і одну із найбільших пам’ яток . На жаль, в більшості випадків це неможливе без втручання медичного персоналу.
Традиції української кухні здавна відомі у всьому світі. Мабуть, ніхто не відмовиться від апетитного борщику, смачненьких вареників, пампушок або ж інших смаколиків, що походять з України.
Хвилюючі моменти весілля та підготовки до нього змушують продумати усе до дрібниць. Але вагомий складник успішного весілля – вдало вибраний ресторан.
У Чернівцях обрати ресторан для весілля не .
Похід по магазинах у Чернівцях не завжди приносить задоволення, адже досить часто це забирає вдосталь сил, енергії та часу. Особливо, коли виникають питання, де ж купувати хороші речі.
Широкий ассортимент обивочной ткани, кожзаменителя.
ГОРИТ НОВОГОДНИЙ ЭКСКУРСИОННЫЙ ТУР Львов – Ужгород — Будапешт – Вена – Сентендре – Чоп – Львов НА 4 ДНЯ.
Самый лучший отдых и путешествия. Зато природный характер ее местности довольно разнообразный – от равнин до гор. Здесь находится несколько горнолыжных курортов.
Як Редакцiя МБ та журалу обдурила Чернiвчан .
Як Редакцiя МБ та журалу обдурила Чернiвчан .
Черновцы пройдет самый массовый ежегодный фольклорно- этнографический фестиваль .
Червоноармійській, 103 Г за підтримки департаменту економіки Чернівецької міської ради відбудеться пивне свято . Окрім частування хмільним напоєм різних . Для удобства клиентов номер телефона отделения остался прежним: .
Головним завданням заходу є повернення Чернівців на культурну мапу Європи, а також .
Чернівцях відбудеться традиційне міське свято . Місце проведення – площі Центральна, Соборна, Театральна, Філармонії, Турецької криниці та прилеглі до них вулиці.
Городской портал Черновцов (сайт Черновцы) — новоти компаний, афиша, справочник предприятий, карта Черновцов, погода, скидки, акции, карта пробок.
Вся жизнь города Черновцы в одном месте.
На сайте Черновцов Вы можете добавить компанию в справочник, добавить событие в афишу, разместить новость от компании. Делитесь новостями и будьте в курсе всех событий.