Новости Чернигова

Новости Чернигова
Чернігівське земляцтво — це об’ єднання людей, яких свята батьківська земля, згуртовує у єдину дружню родину.
Токож хочемо вам порекомендувати chernigiv-city.com
Міжнародна літературно- мистецька Академія України, яка об’ єднує знаних письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 55- ти держав світу, визначила нових нагороджених міжнародною медаллю Олександра Довженка.
Минулого року на Чернігівщині створені чотири дитячі будинки сімейного типу. Три з них вже функціонують: два у Чернігові та один у Новгороді- Сіверському. Ще один дитячий будинок невдовзі розпочне свою діяльність у селі Рудка Чернігівського району.
ГРВІ в області, уточнені маршрути госпіталізації вагітних з тяжким перебігом хвороби, стан готовності лікувально- профілактичних закладів до роботи в епідемічний період, стан забезпеченості лікарськими засобами, проведення вірусологічних обстежень, подання екстрених повідомлень до відділень до ДУ та проведення превентивних заходів щодо поширення захворюваності в області.
Традиційно, з 1 січня в Україні розпочалася Кампанія декларування доходів громадян.
Корона — за креативні постановки, мистецтво майстрів, на які спеціально їздять подивитися шанувальники Мельпомени.
Ніхто не хворіє від холоду.
Погода в Чернігові на тиждень, прогноз .
Щодо захворюваності на кір.
Маленький ювілей Чернігова.
Відповідно до чинного законодавства, підприємства- постачальники питної води в Україні зобов’ язані інформувати абонентів про якість питної води, що подається в мережу.
Про це свідчать дані щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, здійсненого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України.
Протягом останніх 10 років проблемні питання урочища Ялівщина перебувають у центрі уваги посадовців та громадськості. Що представляє собою Ялівщина, яке вона має значення для міста і його мешканців, які перспективи її збереження і використання.
Центр реабілітації учасників АТО.
Засідання за “круглим столом” на тему “Україна – єдина і неподільна.
Саме час поцікавитися, чи внесені ви до списку виборців і чи зможете без проблем зробити своє волевиявлення.
Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права. ua дозволяється за умови посилання. ua, відкрите для пошукових систем. Посилання та гіперпосилання повинні міститися виключно в першому чи в другому абзаці тексту.
Матеріали з позначкою (PR) друкуються на правах реклами.