Новини Вінниці

1-20-2019

Новости Винницы
Мала батьківщина прем’єра Гройсмана – Вінниця вляпалася в нацистський скандал. Під час футбольного матчу вінницької команди «Нива» та хмельницького «Агробізнесу» вболівальники наділи на себе футболки зі свастиками. Про це повідомляє «спортарена країни», уточнюючи, що гітлерівську символіку використовували вінницькі ультрас, передає кореспондент. Японці, які повірили в саму роботящу націю, круто обламалися. Патріоти масово відмовляються працювати на японському заводі Fujikura, побудованому у Вінницькій області. Гиднюков не влаштовує зарплата .
Токож хочемо вам порекомендувати Винница
Шоколадна імперії кривавого кондитера в облозі. Члени організації вимагають, щоб Петро Порошенко відмовився від бізнесу.
Калинівка: під Вінницею знову почалися вибухи на складі боєприпасів. Продовжилася їх одиночна детонація, повідомляє ДСНС. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено вісім пожежних танків, чотири інженерних машини.
Калинівка: пожежа під Вінницею зламав хребет карателям ВСУ. Про це заявив колишній бойовик , нині депутат Верховної Ради Олег Петренко, входить у фракцію Блоку Петра Порошенка.
Калинівка: як пожежа на військовому складі під Вінницею посварив партії Ваьцмана і Яйценюха. Муженко вважають одним з близьких соратників Петра Порошенка, але.
Калинівка: пожежа згашена, боєприпаси продовжують рватися. Вранці 30 вересня на знищених пожежею і вибухами на військових складах в Калинівці продовжують детонувати боєприпаси. При цьому в Держслужбі з НС запевняють, що мова йде про контрольованих підриви, нібито відбуваються в ході розмінування. «Це штатна ситуація при роботі. На весіллі полковника спецслужб, гостей, що вимагають викуп за наречену, зняв снайпер. Серьогу треба зарізати, це ж він нас познайомив. — Чого це Серьога після весілля заїкатися.
Вінницька область: горить і вибухає склад з боєприпасами карателів ВСУ як в Балаклії.
Генштаб ЗСУ: на складі у Вінницькій області вибухають танкові боєприпаси як ракети. Вибухи на складі в Калинівці Вінницької області зафіксовані виключно на майданчику танкових боєприпасів. Про це повідомив керівник управління зв’язків з громадськістю Генштабу ЗСУ Богдан Сеник. До складу створеної для розслідування слідчої групи увійшли співробітники СБУ. Як раніше повідомляла і публікують апокаліптичні кадри з місця подій.
Хто підірвав склади боєприпасів під Вінницею. Пережив замах міністр ДНР видужує після контузії. Знайомий, що часто буває з обов’язку служби на передовій, розповідав нещодавно, як на «лисі» ділянки фронту, де.
У Вінниці банда бандерівських тварин напала на першотравневий мітинг і отримала рішучу відсіч. На адресу демонстрантів звучали націоналістичні вигуки в дусі . «На мітингу, який переріс в ходу.
Прем’єра фільму пройшла в Німеччині.