Новини Вінниці

Новости Винницы
Також залишаються без опалення деякі будинки приватного сектора. Станом на 19 жовтня КП ВМР подало тепло до всіх будинків житлового фонду.
Токож хочемо вам порекомендувати Сайты Винницы
Винятком є будинки, представники яких подали заявки на підключення послуги.
Раритетний незабаром повернеться в центр Вінниці. Розмістять його біля музею транспорту по вулиці Соборній. Захід пройде за участю автора.
У футболі взяли участь чотири місцеві команди, гості з села Ольгополя Чечельницького району та ветерани команди . Захід пройде за участю автора. Над текстами, які представлені в книзі, Артем Чапай працював близько восьми років.
Вапнярка місцеві працівники поліції затримали двох молодих людей.
Вінницької області, а саме в селі Улановка Хмельницького району, впав винищувач. Літак моделі Су — 27УБ здійснював навчально — бойове завдання в рамках міжнародних навчань .
Крищенці Тульчинського району знайдено вбитою 46 — річну жінку.
Вінничани переконані, що автомийка зашкодить навколишньому середовищі.
Спецпроект #3: як працюють найбільші вінницькі фонди та громадські ініціативи.
Дитяче модельне агентство Princess, на чолі з її господинею Ярославою Позднякової, провели у Вінниці чергову дитячий показ KIDS fashion days.
Презентація книги переноситься десь на початок грудня. Однак, як нещодавно стало відомо, творча зустріч переноситься орієнтовно на початок грудня цього року.
Парку Дружби Народів на березі Вишенського озера з розмахом пройшов черговий фуд — фестиваль — . Велосипедист Андрій Чернявський переміг у гонці на випередження. Оскільки в Вінниці немає трекової арени, то спортсмен перед початком змагань тренувався на шосе. Він займається велоспортом вже 12 років.
Дітей запросили в рамках міжнародної освітньої програми. Протягом тижня учні школи № 24 Хмільника подорожували по Англії.
У Вінниці опалювальний сезон почнеться з 15 жовтня. Протягом цього тижня середньодобова температура повітря коливається в межах 8° C. Тому 11 жовтня під час засідання міської влади було прийнято рішення .
Це буде тільки на вихідний, приурочений до державного свята. В честь державного свята у Вінницькій області і по всій країні буде заслужений вихідний день, тому всі державні установи будуть закриті.
Ще не встигли спланувати своє дозвілля на вихідні.
У місті тривають роботи з капітального ремонту тротуарів.
У разі, якщо талон попереднього запису не отримано, потрібно звернутися в Прозорий офіс зручним способом.
Встигніть запустити ракету в своєму місті.