Новини Полтави

Новости Полтавы
Добре там, де нас немає. Підліток отримав важкі травми, які не залишив йому шансів на життя. Після двох місяців перебування в комі Артем 7 січня помер.
Токож хочемо вам порекомендувати Полтава
За словами керівника Нацполиции, у підозрюваного вилучили водійське посвідчення. Зараз вирішується питання про обрання судом запобіжного заходу Саєнко.
Замахин нагадав, що автомобіль як речовий доказ, з моменту ДТП знаходився на штрафмайданчику. При цьому, після НП Наталія Саєнко продовжувала їздити, але на іншій машині.
Нагадаємо, після смерті підлітка, як повідомили в департаменті комунікацій ГУНП області, пункт статті, за якою звинувачують водія Саєнко, був змінений — за порушення ПРАВИЛ дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжкі тілесні ушкодження. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років. Вони вимагали, щоб з ними зустрівся начальник обласної поліції Андрій Замахин і розповів про хід слідства по цій кримінальній справі. Громадськість підозрює, що правоохоронці за великі гроші намагаються зам’яти резонансне ДТП. Підліток отримав важкі травми, які не