Новини Дніпра

1-20-2019

Новости Днепра
Три космічних кораблі, функції яких вражали уяву: багатоповерховість конструкції, сходи всередині, спуски, переходи.
Токож хочемо вам порекомендувати Днепр
У 4 районах Дніпра на 4 дні відключать газ через проведення ремонтних робіт.
Завтра, 21 січня кілька районів Дніпра залишаться без електроенергії. Відключення світла пов’язано з проведенням ремонтних робіт і встановленням нового обладнання. Він з’явився на місці старого незатишного гастроному. Приміщення облицювали різнокольоровою плиткою, площа збільшилася, торговий зал посвітлішав. Три космічних кораблі, функції яких вражали уяву: багатоповерховість конструкції, сходи всередині, спуски, переходи.
Мер Дніпра Борис Філатов показав городянам своїх екзотичних тварин — папуг і побажав городянам хорошого воскресіння.
Подивитися його можна буде в 5: 13 за Гринвічем.
Про це повідомляє притулок для тварин на своїй сторінці в Фейсбук.
У середу вночі В поліцію надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік намагається проникнути в чужу квартиру на Червоному Камені. Про це поліція повідомляє на своїй сторінці у Facebook.
У 4 районах Дніпра на 4 дні відключать газ через проведення ремонтних робіт.
Завтра, 21 січня кілька районів Дніпра залишаться без електроенергії. Відключення світла пов’язано з проведенням ремонтних робіт і встановленням нового обладнання. Він з’явився на місці старого незатишного гастроному. Приміщення облицювали різнокольоровою плиткою, площа збільшилася, торговий зал посвітлішав. Вона несподівано для всіх відвідала поліклініку №9. Повертаємось до традиції стрімів з закладів охорони здоров’ я. Сьогодні у Дніпрі зайшли до поліклініка міської клінічної лікарні №9. «#10yearschallenge від основних кандидатів у президенти.
Мешканці Дніпра просять відновити легендарний кінотеатр дізнався з відповідної петиції.
Дніпропетровська ПАНОРАМА — це найсвіжіші новини Дніпра, завжди подані на вістрі подій і думок. Просто іноді про складне – це формат . Нас можуть читати як школярі, так і зрілі користувачі, а розуміти – всі і кожен. Світ прагне до гармонії спільність інтересів. Відображення змін та суспільних настроїв. Якісні зміни в житті дніпрян. Культові особистості і звичайні городяни. — портрет часу через призму авторського бачення її неупереджених творців. Спортивні, політичні, соціальні, культурні, світські новини Дніпра. Матеріали про відомих дніпровських людей і тих, про кого варто було б дізнатися: художників, хендмейдерах, спортсменів, представників місцевої влади, театралах, медиків, волонтерів, громадських активістів, поліцейських, студентів, винахідників і всіх заслуговують уваги городян. Нас читають ті, кому небайдуже.