Найпопулярніші моди андроїд ігор.

Найпопулярніші моди андроїд ігор.
У Анжели видалася справді напружена тиждень, і в бутіку, де вона працює, неймовірно багато відвідувачів. Можеш допомогти їй встигнути все зробити до вихідних в цій грі для мобільних пристроїв? Їй знадобиться розумно управляти своїм часом, поки вона буде допомагати кожному відвідувачу. Іноді люди досить критично ставляться до моди. У цій одевалка твоє завдання — допомогти запрошеним на червону доріжку принцесам уникнути стилістичних помилок. Кожна з цих трьох принцес хоче стати переможцем конкурсу «Міс коледж». Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі скачать взломанный лео и тиг обновленный.
Допоможи їм обрати правильні сукні та аксесуари. Твої навички в області моди визначать, хто з них і стане переможцем у цій грі про створення нового вигляду. Три принцеси. Один подіум. Хто переможе на цьому приголомшливому модному конкурсі? Все залежить від тебе! Допоможи цим учасницям благородних кровей підібрати собі вбрання і вибрати зачіски, перш ніж вони пройдуться по подіуму у цій грі про переодягання для дівчаток. Аріель, Белль і Покахонтас беруть участь у Тижні моди. Допоможи їм обрати чарівні наряди в цій грі-одевалка, перш ніж вони підуть на таку фотосесію.
Традиційний або феєричний? Тобі вирішувати, в якому стилі ці королівські красуні пройдуть по Стрипу у Місті Гріхів в цій грі-одевалка з елементами подорожі! У будь-якому випадку, як їх стиліст, ти, безсумнівно, зірвеш джекпот на показі мод. Ця принцеса сьогодні ввечері буде проводити модний свято, і вона хоче, щоб її сукня для цього заходу було бездоганним. Підбери разом з ними класні вбрання для урочистого прийому і веселого вечора на ковзанці.