Мрія Вашого життя.

мрія вашого життя

На чому б людина не концентрувався, його шанси домогтися успіху різко зростають, тому що концентрація на цілі силою не менш дієвою, ніж електрика. Той, хто хоче стати адвокатом, постійно думає про це, читає все, що пов’язане з юриспруденцією, відвідує судові процеси, слухаючи і вбираючи в себе інформацію, має всі шанси на те, щоб у підсумку стати юристом.
Той же принцип працює і з будь-якою іншою професією, наукою чи мистецтвом, будь то медицина, архітектура, література, музика; будь-які види діяльності підпадають під вплив цього закону. Також Ви можете створити свою карту мрії за допомогою сайту http://www.karta-sokrovish.by/.
Ті, хто чітко формулює свою мету, постійно бачать перед внутрішнім поглядом те, як їх мрії збуваються; ті, хто ніколи не опускають рук і продовжують впевнено йти до успіху, отримують те, до чого прагнуть. Незважаючи на всі перепони та пригоди, рано чи пізно вони реалізують свої мрії.
Вашингтон у листі, який він написав у віці двадцяти років, заявив: «Я одружуся на прекрасній жінці; Я буду найбагатшою людиною в цій країні; Я встану на чолі армії, яка буде воювати за свою колонію, Я буду керувати нацією, створення якої я буду сприяти всіма силами».
Генерал Грант у своїх «Мемуарах» згадує, що коли він був ще зовсім хлопчиськом, йому довелося побачити генерала Скотта, оглядати військо з висоти свого красеня коня. В той момент в голові юного Гранту блискавкою майнула думка: «Одного разу я буду скакати на такому ж коні і стану генералом».