Купуємо матрац

Купуємо матрац

Ортопедичним матрацом називають виріб, завдяки якому людський хребет залишається прямим протягом періоду лежання.Забезпечення ефекту «прямої спини» досягається різними шляхами, і у кожного виробника вони свої. Пропоную вам високоякісні матрасы купить http://matrasi.macro.ua/, тут величезний асортимент матраців на будь який смак.

Правильно розташувати тіло і позбутися від болю в будь-якому відділі спини після неправильне положення під час сну зможе той, хто за посиланням купив матрац. Компанія стала надійним помічником у забезпеченні комфортного сну тисячам покупців за 10-річний період часу. Численні відгуки про роботу професіоналів тому підтвердження. Щоб зробити нічний відпочинок комфортним і прокидатися повним бадьорості і сил, досить тільки купити матрац в Києві в інтернет-магазині matrasi.macro.ua.

При виборі моделі необхідно співвідносити фізичні дані людини і властивості виробу. Повні люди повинні віддавати перевагу жорстким матрацам, оснащеним посиленими пружинами, виготовленими з товстого дроту, або безпружинних з матеріалів, які є досить щільними. Що стосується худих людей, фахівці радять зупиняти вибір на м’яких матрацах пружинних, моделях, у яких не використовується койра. Також підійдуть безпружинні матраци, виготовлені з латексу.

Для володарів середньої комплекції тіла, підійде велика частина моделей, незалежно від виду пружин. Оптимальним варіантом є комбінація матеріалів.

Фахівці рекомендують вибирати дітям, а також підліткам безпружинні матраци. Якщо дитина маленька, головним критерієм є здатність матраца до провітрювання. Найбільш популярним для зазначеної категорії дітей вважається кокосовий матрац, товщина якого 3-7 див. Дітям постарше потрібно вибирати «живуча» виріб, якому під силу витримати нескінченні стрибки. Що стосується підлітків, для них вибирають жорсткі безпружинні матраци, як правило, виготовлені з штучного латексу.

Для літніх людей не бажано купувати жорсткі матраци, які також категорично протипоказані тим, у кого є проблеми з попереком.Перевагу краще віддати м’яким або середньо-жорстким моделям.