Как выбрать наручние часы

Хочу порекомендувати Вам сайт http://kronos-shop.com.ua/ulysse_nardin/наручные часы

Вирішивши купити чоловічі наручні годинники, багато хто з нас не звертають належної уваги на міцність покриття, точність ходу або додаткові функції, керуючись виключно дизайном годин, популярністю виробника і своїми фінансовими можливостями.

Також далеко не всі знають, що годинник з маркуванням «Water Resistant» здатні витримати тільки бризки води і невеликий дощ, і абсолютно непридатні для відвідування душу, не кажучи вже про купанні або зануренні. Аналогічно, «Water Resistant 50 м» не означає, що в таких годинах можна занурюватися на глибину 50 метрів. Тому як вибрати годинник ми вам і розповімо.

Про все, що стосується вибору чоловічих годинників, сьогодні і розповість MPORT.

Як вибрати чоловічий годинник: виробник

На сьогоднішній день в світі набереться більше 2,5 тис. виробників годинників, які працюють в різних куточках Землі. Тим не менш, увагу варто звернути увагу на швейцарських, японських, німецьких, французьких, англійських, італійських, американських, російських та деяких китайських виробників. Які чоловічі годинники купити – може залежати від товщини гаманця.

Зазначимо, що маркування Swiss Made біля 6 годин на циферблаті підтверджує благородне походження механізму і інших елементів, у той час як Swiss Mov’t (Movement) говорить лише про те, що механізм був зібраний в Швейцарії, але зробити його могли в будь-якій іншій країні. Аналогічна ситуація і з механізмами інших країн.

Як вибрати чоловічий годинник: механізм
Механізм є серцем твоїх годин, і важливо не лише де він зроблений, але і як працює. За типом механізмів чоловічі наручні годинники діляться на механічні і кварцові.

Перші, в свою чергу, працюють від ручного заводу, автопідзаведення, автопідзаведення + ручного заводу. Похибка ходу у такого механізму складає -30/+40 сек. у добу і залежить від ступеня заводу пружини (наскільки сильно заведені години), типу індикації на циферблаті.

Кварцові годинники працюють від батарейки, акумулятора, який заряджається від кінетичної енергії, а також від світлової енергії – вибір широкий. Запас ходу від батареї складає від 12 місяців до 10 років, а акумулятора з регулярною підзарядкою – до 15 років, в залежності від його типу і принципу робота. До речі похибка у таких годин мінімальна -/+20 сек. в місяць.

Як вибрати чоловічий годинник: корпус

Пластик або полімер – недорогий, легкий матеріал, який, разом з тим, швидко втрачає зовнішній вигляд.
Латунь – простий матеріал, який широко використовується в недорогих годинах. При дбайливому зверненні «товарний вигляд» збережеться навіть через 5 років. Варто берегти від агресивного середовища (кислоти, солоної води).
Нержавіюча сталь – найбільш популярний матеріал сучасності, завдяки відмінному поєднанню ціна/якість.
Титановий сплав – використовується рідше, але на 40% легше сталі і не викликає алергії.
Алюмінієвий сплав – матеріал, який любить марка Swatch. Легкий, довговічний.
Кераміка – дорогий матеріал, який стійкий до подряпин, але дуже крихкий (наприклад, при падінні на кам’яну підлогу)
Золото – дорогоцінний матеріал використовується переважно швейцарцями.
Як вибрати чоловічий годинник: браслет

Браслети часто виготовляють з тих же матеріалів, що і корпус. Але, також популярністю користуються моделі з каучуковим, тканинним, і, звичайно, шкіряним ремінцем. Шкіряні ремінці є класикою, але зазвичай їх термін служби не перевищує декількох років (особливо при контакті з водою).

Як вибрати чоловічий годинник: скло

Ціна і якість скла залежать від його твердості. Найміцнішим є сапфірове скло (2200-2500 одиниць за шкалою твердості Віккерса). Мінеральне скло використовується більшістю виробників і найбільш зручно в обробці та обігу (500-800 одиниць за шкалою твердості Віккерса) – подряпати можна тільки гострими предметами.

Прозорий пластик або Hesalit (близько 500 одиниць за шкалою твердості Віккерса) і застосовується в недорогих моделях. Перевагою є можливість полірування.

Як вибрати чоловічий годинник: водонепроникність
Деякі виробники використовують свої таблиці водонепроникності, а продавці в магазинах рідко звертають увагу покупців на цей параметр (за винятком годин для дайвінгу). Найбільш поширена помилка, яка «годує» всі сервісні центри – незнання характеристик водонепроникності. Тому, вирішивши купити чоловічі годинники, дізнайся більше про водонепроникності.

Годинник з маркуванням Diver’s 100 м і вище підходять для занурення на глибину 100 метрів, в залежності від ступеня захисту, мають ряд додаткових функцій.