Как выбрать гранит

Не можна не погодитися з твердженням, що найкращі будівельні матеріали створила сама природа. Внаслідок природних процесів у надрах землі утворюються сполуки, які володіють унікальними властивостями. Приклад даної магматичної породи – граніт. Пропоную замовити kamkor.com.ua

Цей камінь має полнокристаллическую структуру і вигідно відрізняється своєю високою міцністю. Міцність граніту по істині висока. Крім цього, граніт по праву можна назвати чудовим декоративним матеріалом. Всі перераховані якості були помічені людьми ще в глибоку давнину. Багато століть тому у майстрів – мулярів натуральний камінь, як облицювальний матеріал, вже завойовував величезне визнання.
Безперечно, в ті часи підготувати такі поверхні було досить складно, так як кожну плиту, будь-який окремо взятий елемент, доводилося витісувати вручну.

В сучасному світі для виготовлення облицювання з натурального граніту не доводиться витрачати стільки часу і сил, як в давнину. Автоматизація процесів та високий розвиток технологічного устаткування максимально спростили випуск гранітних плит, а форма граніту набуває всілякі види. Тому застосовувати їх в даний час можна не тільки для декорування палаців, але і для прикраси приватних будинків.
Затребуваність матеріалу обумовлюється його довговічністю і невибагливістю до погодних умов. Технічні характеристики граніту прекрасні. Використання натурального каменю для облицювання фасаду дозволяє не тільки прикрасити будинок, але ще й захистити його стіни від перепадів температури, являючи собою своєрідну теплоізоляцію. Крім іншого, дана обробка дозволяє виправити або замаскувати допущені при проектуванні помилки, а в деяких випадках, абсолютно змінити вигляд будови, надавши звичайному будинку вишуканий і респектабельний вигляд.
Для облицювання сходів граніт підходить як не можна краще. Але рекомендується застосовувати на поліровану плитку, а має більш шорстку поверхню. У такому випадку вона прослужить довше і набагато менше зітре.
Ще одна перевага цього варіанту – завдяки її шорсткості, посковзнутися на такий сходах досить складно. Для вуличних сходів – це ідеальне рішення. А ось для оформлення внутрішніх сходів можна застосовувати і полірований підлогу граніт.
Сучасні дизайнерські рішення є безліч можливостей застосування натурального каменю. Покрити їм можна стіни і підлогу, викласти мозаїку і створити масу оригінальних акцентів. Підвіконня та колони, стійки бару і стільниці: граніт скрізь буде чудово виглядати.