Двойные памятники из гранита

Хочете купити подвійний пам’ятник в Коростишеві? Замовити пам’ятник для двох можна у нас, навіть не те, що можна, а потрібно! Ми надамо Вам всі наші супутні послуги, наш менеджер підрахує Вам вартість пам’ятника подвійного або будь-якого іншого монумента, вирахуємо для Вас всі розміри, підкажемо кращі варіанти виготовлення щоб Вас зацікавила ціна на пам’ятники, а нам було приємно виконати Ваше замовлення.

Ніколи раніше не було такої різноманітності намогильних споруд, які зараз ми можемо бачити не тільки на цвинтарі Коростишева, яке вважається одним з найбагатших на фігурні монументи, але і на кладовищах всієї України. Подвійний пам’ятник можна виготовити в будь деталюванню. Двойные памятники из гранита, це до нас.

Верхня частина може бути досить різноманітна, адже можна встановити на тумбу дві вертикальні роздільні плити, а можна покласти одну горизонтальну спільну плиту відразу для двох чоловік. Тут слід виходити з того, чи хочете Ви, як замовник, щоб пам’ятник був високим, або не дуже високо підносився. Зрозуміло, що за вартістю, найдешевшими є варіанти, коли йде одна горизонтальна стела на двох, тумба і спільний квітник. Буває, що на одній вертикальній арці вибивають два портрета разом, але тоді треба брати нестандартних розмірів плиту, наприклад не 120х60, а 120х80, щоб по ширині було місце для двох портретів.

Тумби під подвійні пам’ятники встановлюють як проміжні, так і основні. Проміжні підставки використовують для того, щоб поставити на ній вази, або ж підняти висоту пам’ятника на 10-15 див. Далі під промежуткой обов’язково слід тумба основна.

Квітник подвійний може бути як окремо, тобто два одинарних квітника, або ж спільний. Це вже залежить від побажань замовника. Квітники також можуть накриватися надгробними плитами.