Де застосовується пелетні пальник.

Де застосовується пелетні пальник.
В останні роки стало економічно виправданим придбання різних опалювальних систем, що працюють на альтернативному виді палива. Наприклад, великою популярністю користуються пелетні котли, які прості в установці і експлуатації. Особливо там, де немає газопроводу, а електрика коштує дуже дорого. Головний мінус такого котла – це висока вартість, тому цілком виправдана ідея про те, щоб придбавши тільки пелетні пальник, своїми руками зробити опалювальний пристрій. Незважаючи на те, що коштує вона чимало, в результаті весь агрегат повинен вартості вийти набагато дешевше, ніж його аналог в магазині. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі пеллетный горелка с бункером.
Гранули виробляються без застосування хімічних компонентів, вони не мають ніякого запаху, на відміну від таких видів палива, як газ, вугілля або солярка. Крім того, пелети не вбирають вологу, що дає можливість зберегти тривалий час їх теплотворення в звичайних умовах. На відміну від інших видів палива, такі гранули не запалюються, вони не містять пилу, яка часто стає причиною алергії, а за своїми тепловими властивостями перевершують навіть кам’яне вугілля.
Пелети істотно економлять місце в порівнянні з іншими видами деревного палива, крім того, вони зручні в транспортуванні. Пелетний котел є різновидом твердопаливного котла, який має механізм автоподачі палива, для безперервної роботи агрегату. Як правило, камера згоряння в такому пристрої відносно невеликого розміру, так як основний передача тепла здійснюється в добре розвиненою багатоходової частині котла.