Де застосовується коліматорний приціл .

4-11-2018

Де застосовується коліматорний приціл .
Так, при установці на зброю, практично не змінюється баланс. Важливою особливістю є свобода вибору місця монтажу, оскільки на відміну від оптичних прицілів, тут немає обов’язкового відстані до ока стрілка. Все це в сукупності забезпечує високу ергономіку – зручність у використанні зброї. Захисне покриття скла LotuTec, забезпечує негайне відображення води і запобігає з’єднання бруду з поверхнею. Т. обр. дощові краплі не спотворюють зображення при прицілюванні, дозволяючи полювати в будь-яких погодних умовах. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі коллиматорный прицел купить.
Коліматорні приціли зручні для стрілянини на коротких дистанціях. Завдяки своїй конструкції – лінза з проектованої точкою, вони дозволяють швидко наводитися на ціль. При цьому, немає необхідності закривати «не провідний очей». Пристрелянный коліматорний приціл допоможе швидко сконцентруватися на цілі, т. к. підсвічуються центральна точка буде завжди відповідати лінії прицілювання. Коліматорні приціли бувають 2-х типів: відкриті і закриті. Перші забезпечують більше поле зору, другі ж більш захищені від механічних пошкоджень і впливу погодних факторів.
Чим менше діаметр центральної точки, вимірюється в кутових хвилинах (MOA), тим менше буде перекриватися зона потрапляння на більш далеких дистанціях. Коліматорні приціли можна використовувати спільно з оптичними, коли необхідно швидко переключатись з ближніх цілей на віддалені і навпаки. Також коліматорні приціли зручні для використання на гладкоствольном зброю.