Частотный преобразователь

6-18-2017

У промисловості перетворювач частоти повністю виправдовується в застосуванні. У нас найкращій частотный преобразователь. Так, перетворювач частоти купити слід, якщо планується проведення ремонтних робіт, так як він дозволяє значно економити електроенергію при їх проведенні. Також даний інвертор допомагає знизити виробничий шум від роботи двигунів, звести нанівець пікові навантаження на загальну електромережу будівлі, захистити двигун від коротких замикань, які нерідко можуть виникати при скачках напруги, перевантажень, програвав і подібних проблем, знизити споживання електроенергії, а також плавно керувати частотою обертання двигуна і багато іншого.

На практиці, наприклад, встановивши перетворювач частоти струму на електродвигун системи кондиціонування, ви зможете без зайвих проблем підтримувати в приміщеннях постійну температуру і вологість. А ось якщо він буде працювати на моторі ліфта або електропідйомника, то можна розраховувати на плавний набір швидкості і зупинку підйомника. Плюси очевидні — це дозволяє значно знизити механічні навантаження на агрегати ліфта, а також заощадити до 40% електроенергії, зазвичай їм споживаної.

Все це не може не радувати, особливо з урахуванням того, що частотний перетворювач купити в Україні з нашим магазином досить просто!

Найбільш популярними виробниками серед наших клієнтів є: Delta Electronics, Mitsubishi Electric, Danfoss, Schneider Electric